

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 12 Ω |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/℃ |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1199
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01420
Ext.Price$0.01420
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01420 | $0.01420 |
| 10 | $0.00710 | $0.07100 |
| 50 | $0.00632 | $0.31600 |
| 100 | $0.00563 | $0.56300 |
| 500 | $0.00485 | $2.42500 |
| 1000 | $0.00417 | $4.17000 |
| 3000 | $0.00389 | $11.67000 |
| 5000 | $0.00363 | $18.15000 |
| 10000 | $0.00333 | $33.30000 |
