

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 180 Ω |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/℃ |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01996
Ext.Price$0.01996
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01996 | $0.01996 |
| 10 | $0.00998 | $0.09980 |
| 50 | $0.00768 | $0.38400 |
| 100 | $0.00685 | $0.68500 |
| 500 | $0.00611 | $3.05500 |
| 1000 | $0.00564 | $5.64000 |
| 3000 | $0.00520 | $15.60000 |
| 5000 | $0.00480 | $24.00000 |
| 10000 | $0.00454 | $45.40000 |
| 30000 | $0.00429 | $128.70000 |
| 50000 | $0.00406 | $203.00000 |
