

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 909 kΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/℃ |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2287
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01996
Ext.Price$0.01996
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01996 | $0.01996 |
| 10 | $0.00998 | $0.09980 |
| 50 | $0.00768 | $0.38400 |
| 100 | $0.00691 | $0.69100 |
| 500 | $0.00621 | $3.10500 |
| 1000 | $0.00578 | $5.78000 |
| 3000 | $0.00538 | $16.14000 |
| 5000 | $0.00500 | $25.00000 |
| 10000 | $0.00478 | $47.80000 |
| 30000 | $0.00457 | $137.10000 |
| 50000 | $0.00436 | $218.00000 |
