

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 22 MΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | ±200 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1885
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02272
Ext.Price$0.02272
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02272 | $0.02272 |
| 10 | $0.01136 | $0.11360 |
| 50 | $0.00874 | $0.43700 |
| 100 | $0.00792 | $0.79200 |
| 500 | $0.00718 | $3.59000 |
| 1000 | $0.00664 | $6.64000 |
| 3000 | $0.00614 | $18.42000 |
| 5000 | $0.00568 | $28.40000 |
| 10000 | $0.00546 | $54.60000 |
| 30000 | $0.00525 | $157.50000 |
| 50000 | $0.00505 | $252.50000 |
