

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 237 Ω |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/℃ |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 6
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00326
Ext.Price$0.00326
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00326 | $0.00326 |
| 10 | $0.00163 | $0.01630 |
| 50 | $0.00138 | $0.06900 |
| 100 | $0.00116 | $0.11600 |
| 500 | $0.00100 | $0.50000 |
| 1000 | $0.00087 | $0.87000 |
| 3000 | $0.00082 | $2.46000 |
| 5000 | $0.00078 | $3.90000 |
