

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 27 mΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 800 ppm/℃ |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 62
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03120
Ext.Price$0.03120
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03120 | $0.03120 |
| 10 | $0.01560 | $0.15600 |
| 50 | $0.01200 | $0.60000 |
| 100 | $0.01073 | $1.07300 |
| 500 | $0.00960 | $4.80000 |
| 1000 | $0.00850 | $8.50000 |
| 3000 | $0.00752 | $22.56000 |
| 5000 | $0.00666 | $33.30000 |
| 10000 | $0.00630 | $63.00000 |
| 30000 | $0.00596 | $178.80000 |
| 50000 | $0.00564 | $282.00000 |
