1210W3F3301T5E
Manufacturer:
UNI-ROYAL
Mfr.Part #:
1210W3F3301T5E
Datasheet:
Description:
Chip SMD Resistors 1210(3225 Metric) SMD/SMT Thick Film 3.3 kΩ 1 % 500 mW
ParameterValue
Tolerance1 %
Height - Seated (Max)0.65 mm
Max Operating Temperature155 °C
Min Operating Temperature-55 °C
Resistance3.3 kΩ
Power Rating500 mW