1210W3J0122T5E
Manufacturer:
UNI-ROYAL
Mfr.Part #:
1210W3J0122T5E
Datasheet:
Description:
Chip SMD Resistors 1210(3225 Metric) SMD/SMT Thick Film 1.2 kΩ 5 % 500 mW
ParameterValue
Tolerance5 %
Height - Seated (Max)0.65 mm
Max Operating Temperature155 °C
Min Operating Temperature-55 °C
Resistance1.2 kΩ
Power Rating500 mW