1210W3J0624T5E
Mfr.Part #:
1210W3J0624T5E
Datasheet:
Description:
Chip SMD Resistors 1210(3225 Metric) SMD/SMT Thick Film 620 kΩ 5 % 333.333 mW 100 ppm/°C
ParameterValue
Tolerance5 %
Height - Seated (Max)0.65 mm
Max Operating Temperature155 °C
Min Operating Temperature-55 °C
Resistance620 kΩ
Power Rating333.333 mW
Composition(Kit Type)Thick Film
Temperature Coefficient100 ppm/°C