
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 10 % |
| Length | 4.57 mm |
| Termination | Axial |
| Diameter | 20 mm |
| Max Operating Temperature | 300 °C |
| Min Operating Temperature | -60 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Resistance | 500 kΩ |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | Unknown |
| Lead Length | 286 mm |
| Max Current Rating | |
| Hold Current | |
| Trip Current | |
| Schedule B | 8533400080 |
| Resistance at 25 ℃ | 500 kΩ |
Stock: 275
Distributors
pcbx
Unit Price$6.19653
Ext.Price$6.19653
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.19653 | $6.19653 |
| 10 | $5.35528 | $53.55280 |
| 25 | $5.09281 | $127.32025 |
| 50 | $4.90217 | $245.10850 |
| 100 | $4.73118 | $473.11800 |
| 300 | $4.34061 | $1302.18300 |
| 500 | $3.98226 | $1991.13000 |
| 1000 | $3.94293 | $3942.93000 |
