
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.45 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Resistance | 22 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Number of Resistors | 2 |
| Power Per Element | 62.5 mW(1/16 W) |
| Circuit Type | Isolated |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2237
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02074
Ext.Price$0.02074
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02074 | $0.02074 |
| 10 | $0.01037 | $0.10370 |
| 50 | $0.00963 | $0.48150 |
| 100 | $0.00894 | $0.89400 |
| 500 | $0.00830 | $4.15000 |
| 1000 | $0.00771 | $7.71000 |
| 3000 | $0.00716 | $21.48000 |
| 5000 | $0.00665 | $33.25000 |
| 10000 | $0.00617 | $61.70000 |
