
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.45 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Resistance | 82 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Number of Resistors | 2 |
| Power Per Element | 62.5 mW(1/16 W) |
| Circuit Type | Isolated |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 3306
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02496
Ext.Price$0.02496
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02496 | $0.02496 |
| 10 | $0.01248 | $0.12480 |
| 50 | $0.00960 | $0.48000 |
| 100 | $0.00858 | $0.85800 |
| 500 | $0.00766 | $3.83000 |
| 1000 | $0.00720 | $7.20000 |
| 3000 | $0.00677 | $20.31000 |
| 5000 | $0.00636 | $31.80000 |
| 10000 | $0.00598 | $59.80000 |
| 30000 | $0.00550 | $165.00000 |
| 50000 | $0.00505 | $252.50000 |
