
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.45 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Resistance | 0 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Number of Resistors | 2 |
| Power Per Element | 62.5 mW(1/16 W) |
| Circuit Type | Isolated |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 5160
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01222
Ext.Price$0.01222
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01222 | $0.01222 |
| 10 | $0.00611 | $0.06110 |
| 50 | $0.00470 | $0.23500 |
| 100 | $0.00421 | $0.42100 |
| 500 | $0.00378 | $1.89000 |
| 1000 | $0.00358 | $3.58000 |
| 3000 | $0.00339 | $10.17000 |
| 5000 | $0.00321 | $16.05000 |
| 10000 | $0.00304 | $30.40000 |
| 30000 | $0.00285 | $85.50000 |
| 50000 | $0.00267 | $133.50000 |
