
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.45 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Resistance | 820 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Number of Resistors | 2 |
| Power Per Element | 62.5 mW(1/16 W) |
| Circuit Type | Isolated |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 865
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00690
Ext.Price$0.00690
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00690 | $0.00690 |
| 10 | $0.00345 | $0.03450 |
| 50 | $0.00265 | $0.13250 |
| 100 | $0.00204 | $0.20400 |
| 500 | $0.00201 | $1.00500 |
| 1000 | $0.00198 | $1.98000 |
| 3000 | $0.00196 | $5.88000 |
