| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Inductance | 350 µH |
| Width | 12.45 mm |
| Height | 7.24 mm |
| Packaging | Reel |
| Current Rating | 8 mA |
| Isolation Voltage | 1.5 kV |
| Frequency | 100 kHz |
| Turns Ratio | 1:1 |
| Length | 27.81 mm |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$2.13485
Ext.Price$2.13485
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.13485 | $2.13485 |
| 10 | $1.80797 | $18.07970 |
| 25 | $1.69887 | $42.47175 |
| 50 | $1.59635 | $79.81750 |
| 100 | $1.50002 | $150.00200 |
| 300 | $1.40951 | $422.85300 |
| 500 | $1.27148 | $635.74000 |
