

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 137 Ω |
| Power Rating | 62.5 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Height | 370 µm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 28731
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09404
Ext.Price$0.09404
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09404 | $0.09404 |
| 10 | $0.00752 | $0.07520 |
| 50 | $0.00573 | $0.28650 |
| 100 | $0.00436 | $0.43600 |
| 500 | $0.00409 | $2.04500 |
| 1000 | $0.00383 | $3.83000 |
| 3000 | $0.00359 | $10.77000 |
| 5000 | $0.00337 | $16.85000 |
| 10000 | $0.00316 | $31.60000 |
| 30000 | $0.00234 | $70.20000 |
| 50000 | $0.00173 | $86.50000 |
| 100000 | $0.00128 | $128.00000 |
