

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.37 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 1.3 MΩ |
| Power Rating | 62.5 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1073
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06279
Ext.Price$0.06279
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06279 | $0.06279 |
| 10 | $0.00500 | $0.05000 |
| 50 | $0.00325 | $0.16250 |
| 100 | $0.00257 | $0.25700 |
| 500 | $0.00250 | $1.25000 |
| 1000 | $0.00243 | $2.43000 |
| 3000 | $0.00236 | $7.08000 |
| 5000 | $0.00230 | $11.50000 |
| 10000 | $0.00224 | $22.40000 |
