

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.37 mm |
| Length | 990.6 µm |
| Width | 508 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 309 kΩ |
| Power Rating | 62.5 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Height | 370 µm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Features | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Max Power Dissipation | 63 mW |
| Number of Terminations | 2 |
| Schedule B | 8533210045 |
| RoHS | Compliant |
Stock: 10349
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06882
Ext.Price$0.06882
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06882 | $0.06882 |
| 10 | $0.00872 | $0.08720 |
| 50 | $0.00663 | $0.33150 |
| 100 | $0.00504 | $0.50400 |
| 500 | $0.00469 | $2.34500 |
| 1000 | $0.00436 | $4.36000 |
| 3000 | $0.00392 | $11.76000 |
| 5000 | $0.00352 | $17.60000 |
| 10000 | $0.00316 | $31.60000 |
