

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.37 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 430 kΩ |
| Power Rating | 62.5 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 41114
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.00436 | $0.04360 |
| 50 | $0.00371 | $0.18550 |
| 100 | $0.00316 | $0.31600 |
| 500 | $0.00316 | $1.58000 |
| 1000 | $0.00316 | $3.16000 |
| 3000 | $0.00316 | $9.48000 |
| 5000 | $0.00316 | $15.80000 |
| 10000 | $0.00316 | $31.60000 |
| 30000 | $0.00234 | $70.20000 |
| 50000 | $0.00173 | $86.50000 |
| 100000 | $0.00128 | $128.00000 |
