

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.37 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 4.3 MΩ |
| Power Rating | 62.5 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 24041
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10601
Ext.Price$0.10601
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10601 | $0.10601 |
| 10 | $0.00872 | $0.08720 |
| 50 | $0.00617 | $0.30850 |
| 100 | $0.00436 | $0.43600 |
| 500 | $0.00423 | $2.11500 |
| 1000 | $0.00411 | $4.11000 |
| 3000 | $0.00399 | $11.97000 |
| 5000 | $0.00387 | $19.35000 |
| 10000 | $0.00376 | $37.60000 |
| 30000 | $0.00219 | $65.70000 |
| 50000 | $0.00128 | $64.00000 |
