

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 24.9 Ω |
| Power Rating | 100 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 5438
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06882
Ext.Price$0.06882
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06882 | $0.06882 |
| 10 | $0.00624 | $0.06240 |
| 50 | $0.00594 | $0.29700 |
| 100 | $0.00565 | $0.56500 |
| 500 | $0.00489 | $2.44500 |
| 1000 | $0.00423 | $4.23000 |
| 3000 | $0.00366 | $10.98000 |
| 5000 | $0.00316 | $15.80000 |
| 10000 | $0.00188 | $18.80000 |
