

| Parameter | Value |
|---|---|
| Resistance | 3.92 Ω |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 100 mW |
| Number of Terminations | 2 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01448
Ext.Price$0.01448
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01448 | $0.01448 |
| 10 | $0.00724 | $0.07240 |
| 50 | $0.00557 | $0.27850 |
| 100 | $0.00488 | $0.48800 |
| 500 | $0.00427 | $2.13500 |
| 1000 | $0.00385 | $3.85000 |
| 3000 | $0.00348 | $10.44000 |
| 5000 | $0.00314 | $15.70000 |
| 10000 | $0.00297 | $29.70000 |
| 30000 | $0.00281 | $84.30000 |
| 50000 | $0.00267 | $133.50000 |
