

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Length | 1.6002 mm |
| Width | 787.4 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 412 Ω |
| Power Rating | 100 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Height | 550 µm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 75 V |
| RoHS | Compliant |
| Features | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Number of Terminations | 2 |
Stock: 15336
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.00436 | $0.04360 |
| 50 | $0.00379 | $0.18950 |
| 100 | $0.00329 | $0.32900 |
| 500 | $0.00286 | $1.43000 |
| 1000 | $0.00249 | $2.49000 |
| 3000 | $0.00216 | $6.48000 |
| 5000 | $0.00188 | $9.40000 |
| 10000 | $0.00165 | $16.50000 |
| 30000 | $0.00145 | $43.50000 |
| 50000 | $0.00128 | $64.00000 |
