

| Parameter | Value |
|---|---|
| Resistance | 332 Ω |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 100 mW |
| Number of Terminations | 2 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 3121
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02022
Ext.Price$0.02022
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02022 | $0.02022 |
| 10 | $0.01011 | $0.10110 |
| 50 | $0.00778 | $0.38900 |
| 100 | $0.00695 | $0.69500 |
| 500 | $0.00621 | $3.10500 |
| 1000 | $0.00566 | $5.66000 |
| 3000 | $0.00516 | $15.48000 |
| 5000 | $0.00470 | $23.50000 |
| 10000 | $0.00448 | $44.80000 |
| 30000 | $0.00427 | $128.10000 |
| 50000 | $0.00406 | $203.00000 |
