

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Length | 2.0066 mm |
| Width | 1.2446 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 191 Ω |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Height | 600 µm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 150 V |
| RoHS | Compliant |
| Features | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Max Power Dissipation | 125 mW |
| Number of Terminations | 2 |
Stock: 4846
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07506
Ext.Price$0.07506
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07506 | $0.07506 |
| 10 | $0.01000 | $0.10000 |
| 50 | $0.00901 | $0.45050 |
| 100 | $0.00812 | $0.81200 |
| 500 | $0.00781 | $3.90500 |
| 1000 | $0.00752 | $7.52000 |
| 3000 | $0.00685 | $20.55000 |
| 5000 | $0.00624 | $31.20000 |
| 10000 | $0.00376 | $37.60000 |
| 30000 | $0.00305 | $91.50000 |
| 50000 | $0.00248 | $124.00000 |
