

| Parameter | Value |
|---|---|
| Resistance | 24.3 Ω |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 125 mW |
| Number of Terminations | 2 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00774
Ext.Price$0.00774
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00774 | $0.00774 |
| 10 | $0.00387 | $0.03870 |
| 50 | $0.00298 | $0.14900 |
| 100 | $0.00295 | $0.29500 |
| 500 | $0.00292 | $1.46000 |
| 1000 | $0.00289 | $2.89000 |
| 3000 | $0.00286 | $8.58000 |
| 5000 | $0.00284 | $14.20000 |
