

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 390 kΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 34864
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.00752 | $0.07520 |
| 50 | $0.00722 | $0.36100 |
| 100 | $0.00693 | $0.69300 |
| 500 | $0.00640 | $3.20000 |
| 1000 | $0.00591 | $5.91000 |
| 3000 | $0.00546 | $16.38000 |
| 5000 | $0.00504 | $25.20000 |
| 10000 | $0.00316 | $31.60000 |
| 30000 | $0.00291 | $87.30000 |
| 50000 | $0.00268 | $134.00000 |
| 100000 | $0.00248 | $248.00000 |
