

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 9.09 kΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 16101
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.01060 | $0.10600 |
| 50 | $0.01030 | $0.51500 |
| 100 | $0.01000 | $1.00000 |
| 500 | $0.00985 | $4.92500 |
| 1000 | $0.00970 | $9.70000 |
| 3000 | $0.00955 | $28.65000 |
| 5000 | $0.00940 | $47.00000 |
| 10000 | $0.00624 | $62.40000 |
| 30000 | $0.00393 | $117.90000 |
| 50000 | $0.00248 | $124.00000 |
