

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 39 kΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 19994
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08139
Ext.Price$0.08139
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08139 | $0.08139 |
| 10 | $0.01000 | $0.10000 |
| 50 | $0.00901 | $0.45050 |
| 100 | $0.00812 | $0.81200 |
| 500 | $0.00780 | $3.90000 |
| 1000 | $0.00750 | $7.50000 |
| 3000 | $0.00721 | $21.63000 |
| 5000 | $0.00693 | $34.65000 |
| 10000 | $0.00624 | $62.40000 |
| 30000 | $0.00393 | $117.90000 |
| 50000 | $0.00248 | $124.00000 |
