

| Parameter | Value |
|---|---|
| Resistance | 30.9 Ω |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 250 mW |
| Number of Terminations | 2 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
Stock: 273
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07506
Ext.Price$0.07506
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07506 | $0.07506 |
| 10 | $0.01128 | $0.11280 |
| 50 | $0.01039 | $0.51950 |
| 100 | $0.00957 | $0.95700 |
| 500 | $0.00881 | $4.40500 |
| 1000 | $0.00812 | $8.12000 |
| 3000 | $0.00677 | $20.31000 |
| 5000 | $0.00565 | $28.25000 |
| 10000 | $0.00376 | $37.60000 |
