

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 3.3 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2521
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.01060 | $0.10600 |
| 50 | $0.00961 | $0.48050 |
| 100 | $0.00872 | $0.87200 |
| 500 | $0.00760 | $3.80000 |
| 1000 | $0.00663 | $6.63000 |
| 3000 | $0.00578 | $17.34000 |
| 5000 | $0.00504 | $25.20000 |
| 10000 | $0.00436 | $43.60000 |
