

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Length | 3.0988 mm |
| Width | 1.6002 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 910 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Height | 650 µm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 200 V |
| RoHS | Compliant |
| Features | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Number of Terminations | 2 |
Stock: 62
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01774
Ext.Price$0.01774
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01774 | $0.01774 |
| 10 | $0.00887 | $0.08870 |
| 50 | $0.00682 | $0.34100 |
| 100 | $0.00603 | $0.60300 |
| 500 | $0.00534 | $2.67000 |
| 1000 | $0.00482 | $4.82000 |
| 3000 | $0.00435 | $13.05000 |
| 5000 | $0.00392 | $19.60000 |
| 10000 | $0.00365 | $36.50000 |
| 30000 | $0.00340 | $102.00000 |
| 50000 | $0.00317 | $158.50000 |
