

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Length | 3.0988 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 23.2 kΩ |
| Power Rating | 500 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Height | 609.6 µm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 200 V |
| RoHS | Compliant |
| Features | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Number of Terminations | 2 |
Stock: 3399
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04592
Ext.Price$0.04592
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04592 | $0.04592 |
| 10 | $0.02296 | $0.22960 |
| 50 | $0.01766 | $0.88300 |
| 100 | $0.01576 | $1.57600 |
| 500 | $0.01407 | $7.03500 |
| 1000 | $0.01279 | $12.79000 |
| 3000 | $0.01163 | $34.89000 |
| 5000 | $0.01058 | $52.90000 |
| 10000 | $0.01003 | $100.30000 |
| 30000 | $0.00951 | $285.30000 |
| 50000 | $0.00901 | $450.50000 |
