

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 39.2 Ω |
| Power Rating | 500 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1397
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03916
Ext.Price$0.03916
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03916 | $0.03916 |
| 10 | $0.01958 | $0.19580 |
| 50 | $0.01791 | $0.89550 |
| 100 | $0.01638 | $1.63800 |
| 500 | $0.01498 | $7.49000 |
| 1000 | $0.01370 | $13.70000 |
| 3000 | $0.01253 | $37.59000 |
| 5000 | $0.01147 | $57.35000 |
| 10000 | $0.01009 | $100.90000 |
