

| Parameter | Value |
|---|---|
| Resistance | 4.64 Ω |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 500 mW |
| Number of Terminations | 2 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 2039
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03994
Ext.Price$0.03994
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03994 | $0.03994 |
| 10 | $0.01997 | $0.19970 |
| 50 | $0.01808 | $0.90400 |
| 100 | $0.01636 | $1.63600 |
| 500 | $0.01481 | $7.40500 |
| 1000 | $0.01340 | $13.40000 |
| 3000 | $0.01213 | $36.39000 |
| 5000 | $0.01098 | $54.90000 |
| 10000 | $0.00970 | $97.00000 |
