

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 680 kΩ |
| Power Rating | 500 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1421
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03218
Ext.Price$0.03218
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03218 | $0.03218 |
| 10 | $0.01609 | $0.16090 |
| 50 | $0.01238 | $0.61900 |
| 100 | $0.01101 | $1.10100 |
| 500 | $0.00980 | $4.90000 |
| 1000 | $0.00874 | $8.74000 |
| 3000 | $0.00780 | $23.40000 |
| 5000 | $0.00696 | $34.80000 |
| 10000 | $0.00653 | $65.30000 |
| 30000 | $0.00612 | $183.60000 |
| 50000 | $0.00574 | $287.00000 |
