

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 22 Ω |
| Power Rating | 1 W |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1162
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10502
Ext.Price$0.10502
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10502 | $0.10502 |
| 10 | $0.05251 | $0.52510 |
| 50 | $0.04793 | $2.39650 |
| 100 | $0.04375 | $4.37500 |
| 500 | $0.03947 | $19.73500 |
| 1000 | $0.03560 | $35.60000 |
| 3000 | $0.03273 | $98.19000 |
| 5000 | $0.03009 | $150.45000 |
