

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 2.2 kΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1514
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02870
Ext.Price$0.02870
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02870 | $0.02870 |
| 10 | $0.01435 | $0.14350 |
| 50 | $0.01104 | $0.55200 |
| 100 | $0.00987 | $0.98700 |
| 500 | $0.00883 | $4.41500 |
| 1000 | $0.00762 | $7.62000 |
| 3000 | $0.00658 | $19.74000 |
| 5000 | $0.00568 | $28.40000 |
| 10000 | $0.00531 | $53.10000 |
| 30000 | $0.00497 | $149.10000 |
| 50000 | $0.00465 | $232.50000 |
