

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 680 kΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1329
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02946
Ext.Price$0.02946
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02946 | $0.02946 |
| 10 | $0.01473 | $0.14730 |
| 50 | $0.01133 | $0.56650 |
| 100 | $0.01011 | $1.01100 |
| 500 | $0.00902 | $4.51000 |
| 1000 | $0.00778 | $7.78000 |
| 3000 | $0.00671 | $20.13000 |
| 5000 | $0.00578 | $28.90000 |
| 10000 | $0.00541 | $54.10000 |
| 30000 | $0.00507 | $152.10000 |
| 50000 | $0.00475 | $237.50000 |
