

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 24 Ω |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2781
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04618
Ext.Price$0.04618
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04618 | $0.04618 |
| 10 | $0.02309 | $0.23090 |
| 50 | $0.01776 | $0.88800 |
| 100 | $0.01591 | $1.59100 |
| 500 | $0.01426 | $7.13000 |
| 1000 | $0.01228 | $12.28000 |
| 3000 | $0.01058 | $31.74000 |
| 5000 | $0.00911 | $45.55000 |
| 10000 | $0.00851 | $85.10000 |
| 30000 | $0.00795 | $238.50000 |
| 50000 | $0.00743 | $371.50000 |
