

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.26 mm |
| Length | 609.6 µm |
| Width | 304.8 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 200 kΩ |
| Power Rating | 50 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Height | 254 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Max Power Dissipation | 50 mW |
| Number of Terminations | 2 |
Stock: 4450
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01214
Ext.Price$0.01214
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01214 | $0.01214 |
| 10 | $0.00607 | $0.06070 |
| 50 | $0.00467 | $0.23350 |
| 100 | $0.00359 | $0.35900 |
| 500 | $0.00318 | $1.59000 |
| 1000 | $0.00281 | $2.81000 |
| 3000 | $0.00235 | $7.05000 |
| 5000 | $0.00225 | $11.25000 |
| 10000 | $0.00216 | $21.60000 |
| 30000 | $0.00202 | $60.60000 |
| 50000 | $0.00188 | $94.00000 |
