

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.26 mm |
| Length | 609.6 µm |
| Width | 304.8 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 130 Ω |
| Power Rating | 50 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Height | 254 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Max Power Dissipation | 50 mW |
| Number of Terminations | 2 |
Stock: 1699
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01150
Ext.Price$0.01150
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01150 | $0.01150 |
| 10 | $0.00575 | $0.05750 |
| 50 | $0.00442 | $0.22100 |
| 100 | $0.00393 | $0.39300 |
| 500 | $0.00349 | $1.74500 |
| 1000 | $0.00323 | $3.23000 |
| 3000 | $0.00299 | $8.97000 |
| 5000 | $0.00276 | $13.80000 |
| 10000 | $0.00255 | $25.50000 |
| 30000 | $0.00230 | $69.00000 |
| 50000 | $0.00208 | $104.00000 |
