

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.26 mm |
| Length | 609.6 µm |
| Width | 304.8 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 39 Ω |
| Power Rating | 50 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Height | 254 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Max Power Dissipation | 50 mW |
| Number of Terminations | 2 |
Stock: 1298
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01180
Ext.Price$0.01180
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01180 | $0.01180 |
| 10 | $0.00590 | $0.05900 |
| 50 | $0.00454 | $0.22700 |
| 100 | $0.00349 | $0.34900 |
| 500 | $0.00308 | $1.54000 |
| 1000 | $0.00272 | $2.72000 |
| 3000 | $0.00225 | $6.75000 |
| 5000 | $0.00215 | $10.75000 |
| 10000 | $0.00206 | $20.60000 |
| 30000 | $0.00191 | $57.30000 |
| 50000 | $0.00178 | $89.00000 |
| 100000 | $0.00168 | $168.00000 |
