
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.7 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Resistance | 22 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 62.5 mW(1/16 W) |
| Circuit Type | Isolated |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 93
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03668
Ext.Price$0.03668
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03668 | $0.03668 |
| 10 | $0.01834 | $0.18340 |
| 50 | $0.01411 | $0.70550 |
| 100 | $0.01271 | $1.27100 |
| 500 | $0.01145 | $5.72500 |
| 1000 | $0.01057 | $10.57000 |
| 3000 | $0.00976 | $29.28000 |
| 5000 | $0.00902 | $45.10000 |
| 10000 | $0.00860 | $86.00000 |
| 30000 | $0.00820 | $246.00000 |
| 50000 | $0.00782 | $391.00000 |
