

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 220 Ω |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 871
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07660
Ext.Price$0.07660
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07660 | $0.07660 |
| 10 | $0.03830 | $0.38300 |
| 50 | $0.03437 | $1.71850 |
| 100 | $0.03085 | $3.08500 |
| 500 | $0.02719 | $13.59500 |
| 1000 | $0.02396 | $23.96000 |
| 3000 | $0.02288 | $68.64000 |
| 5000 | $0.02185 | $109.25000 |
| 10000 | $0.02068 | $206.80000 |
