

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 110 Ω |
| Power Rating | 333.333 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 5 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1845
Distributors
pcbx
Unit Price$0.25450
Ext.Price$0.25450
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.25450 | $0.25450 |
| 10 | $0.22407 | $2.24070 |
| 50 | $0.19728 | $9.86400 |
| 100 | $0.16835 | $16.83500 |
| 500 | $0.14366 | $71.83000 |
| 1000 | $0.13637 | $136.37000 |
| 3000 | $0.12945 | $388.35000 |
| 5000 | $0.12289 | $614.45000 |
