| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Inductance | 350 µH |
| Packaging | Reel |
| Isolation Voltage | 1.5 kV |
| Turns Ratio | 1:1 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Width | 7 mm |
| Height | 5.7 mm |
| Length | 12.7 mm |
| Current Rating | 8 mA |
| Frequency | 100 kHz |
Stock: 9168
Distributors
pcbx
Unit Price$0.25085
Ext.Price$0.25085
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.25085 | $0.25085 |
| 10 | $0.21995 | $2.19950 |
| 50 | $0.19286 | $9.64300 |
| 100 | $0.17035 | $17.03500 |
| 500 | $0.15047 | $75.23500 |
| 1000 | $0.13291 | $132.91000 |
| 3000 | $0.11740 | $352.20000 |
