| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Inductance | 350 µH |
| Width | 0.3 mm |
| Packaging | Reel |
| Isolation Voltage | 1.5 kV |
| Turns Ratio | 1:1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 5.7 mm |
| Current Rating | 8 mA |
| Frequency | 100 kHz |
| Length | 12.7 mm |
Stock: 915
Distributors
pcbx
Unit Price$0.28848
Ext.Price$0.28848
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28848 | $0.28848 |
| 10 | $0.25614 | $2.56140 |
| 50 | $0.22742 | $11.37100 |
| 100 | $0.20096 | $20.09600 |
| 500 | $0.17758 | $88.79000 |
| 1000 | $0.15692 | $156.92000 |
| 3000 | $0.13867 | $416.01000 |
