| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Inductance | 350 µH |
| Packaging | Reel |
| Current Rating | 8 mA |
| Isolation Voltage | 1.5 kV |
| Frequency | 100 kHz |
| Turns Ratio | 1:1 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Width | 12 mm |
| Height | 5.5 mm |
| Length | 28 mm |
Stock: 1104
Distributors
pcbx
Unit Price$0.47434
Ext.Price$0.47434
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.47434 | $0.47434 |
| 10 | $0.42106 | $4.21060 |
| 25 | $0.40336 | $10.08400 |
| 50 | $0.38640 | $19.32000 |
| 100 | $0.37015 | $37.01500 |
| 300 | $0.35601 | $106.80300 |
| 500 | $0.34241 | $171.20500 |
