| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 1.5 mm |
| Max Operating Temperature | 170 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Resistance | 1.5 mΩ |
| Composition(Kit Type) | Metal Alloy |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11136
Ext.Price$0.11136
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11136 | $0.11136 |
| 10 | $0.09847 | $0.98470 |
| 50 | $0.08707 | $4.35350 |
| 100 | $0.07606 | $7.60600 |
| 500 | $0.06645 | $33.22500 |
| 1000 | $0.06297 | $62.97000 |
| 3000 | $0.05968 | $179.04000 |
| 5000 | $0.05596 | $279.80000 |
